www.cvonline.hu
Minőségirányítási középvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1064967
lejárt

(Hajdú-Bihar)

Pozícióleírás
Ügyfelünk fémalkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi vállalat, amely hosszú évek óta stabil beszállítója a legnagybb autó-, repülőipari vállalatoknak. Debreceni telephelyükre keressük munkatársukat az alábbi munkakörbe:
Feladatai:
- Az irányítása alá tartozó mérnökök (5 fő) szakmai irányítása, fejlesztése
- Lean szerinti folyamatfejlesztés, projektek kezdeményezése
- Szakterületére vonatkozó előrejelezések, büdzsé, riportok készítése, megvalósulásuk nyomonkövetése
- Tervek készítése (gazdasági, kapacitás, létszám, szabadság, budget, produktivitás, készlet, stb.) és azok megvalósulásának követése
- Vevői kapcsolattartás különös tekintettel az esetleges reklamációk kezelésére
- Selejtanalízis, statisztikai kiértékelések készítése

Követelmények
- Felsőfokú végzettség, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Ideálisan kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat
- Minőségügyi ismeretek, Lean ismeretek
- Jó kommunikációs készség

Megbízónk stabil, további növekedés előtt álló munkahelyet, szakmai fejlődési lehetőség és versenyképes kompenzációt (alapbér+bónusz) biztosít leendő munkatársának.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Hajdú-Bihar