www.cvonline.hu

Minőségirányítási koordinátor

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Amerikai tulajdonban lévő magyar partnercégünk részére munkavállalót keresünk az alábbi pozícióban:

Mosonmagyaróvár környékére.

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer működését és folyamatos fejlesztését biztosítja.

  • Szervezi a minőségirányítási rendszer időszakos felülvizsgálatát, végrehajtja és végrehajtatja a területére vonatkozó feladatokat.

  • Koordinálja a terület felkészülését a vevői és egyéb auditokra, s részt vesz azokon.

  • Koordinálja a feltárt hiányosságok megszüntetéséhez szükséges gyökérok-elemzéseket, intézkedések meghozatalát és azok határidőre történő végrehajtását.

  • Vevői és beszállítói reklamációkat, megjegyzéseket kezel.

  • Új vagy megváltozott alapanyagú termékek minőségét ellenőrzi.

  • Munkautasításokat készít, azokat folyamatosan karbantartja.

  • Az audit tervet (rendszer audit és termék audit) végrehajtja és végrehajtatja

  • Felülvizsgálja a minőségbiztosítási előírásokat, utasításokat, rizikóelemzéseket.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki vagy gazdasági diploma )

  • Legalább 3 év minőségirányítási területen szerzett tapasztalat.

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

  • Műszaki kompetencia a napi termelés során fellépő problémák átlátására.

  • MS Windows, Office szoftver felhasználói ismeretek.

  • Jó csapatjátékos, erős együttműködésre való hajlam, megfelelő kommunikációs érzékkel társítva.

  • Pontos, precíz munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • Német nyelvtudás.

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások,
  • Jó munkahelyi légkör.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy hívja 30/3829253  és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Mosonmagyaróvár
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol