www.cvonline.hu

Minőségirányítási-HSE vezető (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei, gumiiparban tevékenykedő multinacionális megbízó Partnerünk számára keresünk Minőségirányítási – HSE vezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok

  • Biztosítja a vállalat minőségpolitikájában meghatározott irányoknak megfelelő munkavégzést
  • Irányít egy 30 főt magába foglaló teljes minőségügyi team-et
  • Betartja a minőségirányítási rendszer folyamatait, intézkedik a szükséges további folyamatok kialakításáról, fenntartásáról és folyamatos fejlesztéséről
  • Javaslatokat tesz és aktívan részt vesz a gyártás minőségi problémáinak elhárításában és a folyamatok fejlesztésében
  • Az ISO TS 16949 által előírt minőségbiztosítási előírásokat betartja és betartatja
  • Képviseli a vevőt, a menedzsmentet QM és HSE területen és felelős a termékbiztonságért is
  • Kapcsolatot tart beszállítókkal, partnerekkel, és az anyacég minőségügyi vezetésével
  • A vállalat egészére vonatkozó belső-külső audit tervet dolgoz ki, és felkészül a kiszámítható és váratlan vevői auditokra
  • Aktívan részt vesz a gyártási folyamatok fejlesztésében és a szervezetben képviseli a minőségbiztosítási szaktudást
  • A minőségbiztosítással kapcsolatos költségeket kontrollálja

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy Minőségbiztosítási szakmérnöki
  • Minimum 4 éves autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Autóipari szabványismeret előny
  • Magabiztos MS Office ismeretek, SAP ismeret előny
  • Gumi- vagy fröccsipari tapasztalat előny
  • Vezetői tapasztalat előny

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő