www.cvonline.hu
Minőségirányítási felelős
Trenkwalder Kft
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 716564
lejárt

 Dinamikusan fejlődő autó- és elektronikai ipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat a következő munkakörre:

Feladatok:

  •  Új termékek nyomonkövetése
  • Gyártási első minták előkészítése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Belső auditok lebonyolításában való részvétel
  • Dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  •  Felsőfokú végzettség (technikum, főiskola)
  • Folyékony ANGOL nyelvismeret
  • Mérőműszerek  használatában szerzett jártasság
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeret

Amit nyújtunk:

  •  Hosszú távú, felelősségteljes munkalehetőség
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.