www.cvonline.hu

Minőségirányítási és vevőszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 287 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Minőségirányításon felmerülő általános adminisztrációs feladtok (például: munkaidő, szabadság nyilvántartása)
  • Dokumentációk, rajzok kezelése, nyilvántartása
  • Vevőszolgálati adatrögzítések és azok feldolgozása (például munkalapok feldolgozása)
  • Vevőszolgálati általános tájékoztatás például legközelebbi szerviz megadása az ügyfélnek
  • Vevői visszajelzések gyűjtése szervizekről, termékekről

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek felhasználói szinten (Windows, Microsoft Office, Outlook). Készségszintű Excel ismeret
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Gyors és gépírási ismeretek, továbbá műszaki érdeklődési kör előnyt jelentenek

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
HAJDU Zrt. Humánpolitika
4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Téglás
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német