www.cvonline.hu

Minőségirányítási és LEAN gyakornok

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Mérnökök napi munkájának megismerése, segítése
  • Vevői és gyártási problémák kivizsgálásában való aktív részvétel
    Fejlesztési projektekben való aktív szerep, akár diplomatervezéssel szinkronizálva
  • Minőségirányítási rendszer üzemeltetésében való részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Priorizálási készség, problémamegoldó készség, proaktiv szemléletmód
  • Gyakorlatiasság
  • Heti minimum 4 nap munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Office alkalmazások haladó szintű ismerete
  • Lean módszertanok (értékáram, folyamatos fejlesztés)
  • Minőségirányítási eszközök ismerete (Fishbone, FMEA, 5 Why, stb.)
  • Projektvezetési ismeretek
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol