www.cvonline.hu

Minőségirányítási és környezetirányítási (MIR-KIR) vezető

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Minőségirányítási és környezetirányítási (MIR-KIR) vezetői állás

Van egy cégcsoport Magyarországon:

  • ahol nincs válság,
  • amely európai szintű gépparkkal rendelkezik,
  • amelyet folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemez.

amely:

  • éves árbevétele 1,2 milliárd Ft
  • forgalmát is és a szolgáltatási választékát folyamatosan növeli és bővíti
  • közel 25 éves múltra tekint vissza (Link megjelenítése)
  • Magyarországon piacvezető az egészségügyi textiltisztítás területén

Feladatok:

  • minőségbiztosítást és környezetvédelmet érintő jogszabályi követelmények nyomon követése, betartása
  • ISO szabványok szerinti minőség-és környezetirányítási rendszer működtetése
  • együttműködés az érintett hatóságokkal
  • dokumentációk összeállítása, nyilvántartások vezetése, jelentések készítése
  • a cég működési területén felbukkanó környezetvédelmi kérdések megoldása
  • belső ellenőrzésekre havi terv és ellenőrzési lista készítése az éves terv alapján
  • ellenőrzi az integrált rendszer működését, kezdeményezi a rendszer fejlesztését
  • gondoskodik róla, hogy az integrált irányítási rendszert a cég valamennyi munkatársa megismerje és betartsa
  • oktatások teljes körű előkészítése, megtartása, kiértékelése
  • hatósági és vevői auditokon való részvétel

Elvárások:

  • minimum 2 év integrált irányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • MIR-KIR végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Word, Excel, Power Point)
  • precíz, önálló- és csapatban való munkavégzés

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cégcsoport nyújtotta biztonság
  • Változatos munka, folyamatos kihívások, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye:

Amennyiben az állás felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre küldje a tárgyban feltüntetve a pozíció megnevezésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő