www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ÉS HSE VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1018433

Dinamikusan fejlődő Bács-Kiskun megyei, nagy múltú autóipari beszállító vállalat megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk szakembert:

Feladatok

  • Minőségügyi csapat szakmai irányítása és támogatása
  • Minőségirányítási rendszer folyamatainak betartatása valamint a rendszer fejlesztése
  • Aktív részvétel a a gyártás minőségi problémáinak elhárításában, és a folyamatok fejlesztésében
  • Vevői, beszállítói kapcsolattartás, reklamációkezelés
  • Belső-külső audit tervek kidolgozása, a cég felkészítése az auditokra, vevői auditokon való részvétel
  • Minőségköltségek nyomon követése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns min. 4 éves minőségügyi tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • és a gyengébben beszélt nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, modern környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ÉS HSE VEZETŐ, Bács-Kiskun megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország