Minőségirányítási és folyamat specialista (Reporting Specialista) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 781422
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részt vesz periodikus és ad-hoc KPI-ról és minőségről vezetett riportok megszervezésében és végrehajtásában.

 - Biztosítja az ITIL és ICTO folyamatokon alapuló belső riportok létrejöttét.

 - Egész életciklusukban foglalkozik a riportokkal. (tervezés, kivitelezés, rendszeres módosítások végrehajtása, dokumentáció, felmerülő kérdések megválaszolása)

 - Projektmunkában részt vesz,  projektadminisztrációs feladatokat ellát.

 - Közreműködik a minőség, illetve a belső ügyfél-elégedettség mérésében, a visszajelzések feldolgozásában, a javításra szolgáló rendszer működtetésében.

 - Az elvégzett munkát szakszerűen dokumentálja.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

 - Felsőfokú angol és német nyelvtudás

 - Haladó szintű MS Office ismeretek, különösen MS Excel (Pivot)

 - SAP Business Objects BI@ICT, Cosima Service Center Production, Asset Manager, SOM@SAP, Ecrids, Omintracker ismeretek

 - Jó kommunikációs készség

 - Pontosság, megbízhatóság, proaktivitás

 - Egyaránt képes önálló és csoportos munkavégzésre

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80298

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen