Minőségirányítási és folyamat specialista (Folyamatfelelős) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 781415
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A minőségi kritériumok és KPI-ok megfogalmazása,   a szükséges mérőszámok meghatározása és egy folyamatosan fejlődő folyamat   létrehozása

 - A CSS Management támogatása olyan mérőszámok   fejlesztése által, amelyek folyamatosan optimalizálják a folyamatokat

 - Üzleti esetek és koncepciók készítése, az Order Process Management fejlődése, a globális egységesítés elérése érdekében

 - A CSS Process Community szakmai vezetése, oktatások, tréningek tartása és a folyamathoz kapcsolódó témák certifikálása

 - A jegyzékek, irányelvek dokumentálása a kollégák   számára

 - Indítványok készítése a megrendelési folyamat javítására, valamint a problémák megoldására

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Felsőfokú angol és német nyelvtudás

 - 1-3 év change területen szerzett tapasztalat

 - Önállóság, stressztűrő képesség, analitikus gondolkodás

 - Jó problémamegoldó készség

 - Német munkakörnyezet ismerete, interkulturális   ismeretek.

 - MS Excel & PPT, Service Center és Service Manager, Asset Manager, SOM@SAP ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80294

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen