www.cvonline.hu
Minőségirányítási és folyamat specialista (E&Q) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 822343
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Egy összetett feladatkörben, szabályozásokat, koncepciókat, új folyamatokat dolgoz ki. Közreműködik szakterületekre vonatkozó stratégia kidolgozásában és stratégiai döntések előkészítésében

 - Belső/külső ügyfelekkel, kollégákkal és a menedzsmenttel tárgyal

 - Koordinálja és ellenőrzi az irányelvek, kidolgozott folyamatok és minőségjavító intézkedések megvalósítását, használatát.

 - Operáció releváns standardok, eljárások, irányelvek kidolgozása és egyeztetése, elősegítve a hatékony irányítást (költség, minőség, mennyiség, projektek, szolgáltatások)

 - Részlegeket átívelő folyamatok – és minőség mutatószámok definiálása

 - Komplex, központi folyamatok és OSS-IT bevezetések és optimalizációk megvalósítása, optimalizálása

 - Részlegeket átívelő minőségoptimalizálási lehetőségek beazonosítása az operációval együttműködve

 - Gyenge pontok feltárása, vizsgálata és kiértékelése a folyamatláncban ill. a folyamatszolgáltatásokban

 - Folyamat – és minőség szabályozások, koncepciók feltárása, elemzése és egyeztetése, a folyamat teljesítményének növelését, minőségbiztosítást, minőség teljesítményének továbbfejlesztését célozva (leegyeztetett szolgáltatásminőség, megrendelési– és szolgáltatásfolyamatok) ; eredmények konszolidálása és javaslatok megfogalmazása

 - Folyamatok megvalósításának ellenőrzése adott feladatkörben

 - Optimalizálási lehetőségek feltárása

 - Minőség-ellenőrzés megvalósítása, támogatása (pl.: folyamataudit) az operációban és a beszállítóknál

 - Folyamat dokumentációk és minőségriportok létrehozása, vizsgálata és standardizálása

 - Releváns dokumentációk kezelése és ellenőrzése a dokumentum management rendszerben, egyeztetés a dokumentum létrehozójával és tulajdonosával

 - TSS OSS-IT Demand Management terület támogatása, OSS-IT prekonfigurálása (pl.: csoportadminisztráció az eTTS-ben)

 - Minőség felülvizsgálata

 - Minőségi hiányosságok mértékének feltárása, intézkedések foganatosítása a folyamat – és szolgáltatásminőség   javításának biztosítására

 - Folyamat optimalizálási lehetőségek feltárása

Elvárások

 - Microsoft Office programok alapos ismerete

 - Projekt menedzsment alapismeretek

 - ITIL ismeretek

 - Csapatjátékos / kommunikativitás

 - Kezdeményező / proaktivitás az új feladatok terén

 - Mobilitás, rövid távú kiküldetés külföldön(Németországban)

 - Középszintű (B2) német nyelvtudás

 - Középszintű (B2) angol nyelvtudás

 - 6 Sigma green belt certifikáció előnyt jelent

Előny

  • ITIL folyamatok
  • Hibajegy-kezelő rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81010

PROFIL