Minőségirányítási és folyamat specialista (Contract Management) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 821848
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi szolgáltatókkal kötendő szerződések és más, jogilag releváns dokumentumok kidolgozása, tárgyalása, felülvizsgálata és szabványosítása, elsődlegesen információs és kommunikációs   technológia (ICT) szempontjából.

 - A szerződések életciklusának teljeskörű menedzsmentje.

 - Jelenlegi és jövőbeli szolgáltatókkal történő közvetlen kapcsolattartás.

 - Optimális kapcsolatok kialakítása a szolgáltatókkal, különös tekintettel a szerződési feltételek teljesítésére, a szolgáltatások fejlesztésére, a folyamatok integrációjára és a Szolgáltatási Szint Szerződés (SLA) menedzsmentjére.

 - A T-Systems szolgáltatási portfólió fejlesztéséhez és növeléséhez való hozzájárulás - releváns jogi és technikai információk, a szolgáltatók kiválasztásában felhasznált magas szintű piaci ismeret, a szolgáltatókkal történő tárgyalások, a szolgáltatási megállapodások kidolgozása, valamint a megkötött szerződési feltételek   betartatása által.

 - A szolgáltatási szerződési feltételek teljesítésének biztosítása.

 - Szolgáltatási Szint Szerződések kidolgozásában nyújtott támogatás

 - Folyamat-optimalizációs lehetőségek azonosítása és elemzése, szolgáltatások és folyamatok fejlesztési tervének,   valamint szakértői csoportok irányelveinek és stratégiáinak kidolgozása és betartatása.

 - Keretrendszer követelmények alkalmazásának és végrehajtásának menedzsmentje.

 - Vállalati felsővezetőség (CEO, CTO,CFO), középvezetőség, központi szakmai csoportok, helyi szolgáltatási egységek személyzete, telekommunikációs szolgáltatási menedzserek és jogi szakértők teljeskörű tájékoztatása  és velük való kapcsolattartás.

 - Információs és kommunikációs technológiai (ICT) hálózatok kivitelezése és támogatása, valamint a nemzetközi információs és kommunikációs technológiai (ICT) jog terén, különös tekintettel a Network-Network-Interface (NNI) és Access technológiára épülő szolgáltatási elemekre.

Elvárások

 - Microsoft Office programok alapos ismerete

 - Projekt menedzsment alapismeretek

 - ITIL ismeretek

 - Csapatjátékos; kezdeményező / proaktivitás az új feladatok terén

 - Mobilitás, rövid távú kiküldetés külföldön (Németországban)

 - C1-es német nyelvtudás; B2-es angol nyelvtudás

 - Nemzetközi beszállítóval/szolgáltatóval folytatott szerződéskötési tárgyalásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81034

PROFIL