www.cvonline.hu

Minőségirányítási előadó

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.03.14.
Hirdetés azonosító: 908376
lejárt

Feladatok:

  • reklamáció kivizsgálásban való részvétel
  • ISO/TS 16949:2009 minőségirányítási szabvány alkalmazása
  • minőségirányítási feladatok adminisztrációja
  • termékfejlesztési projektek előkészítése, végrehajtása
  • termékauditokon való részvétel, lebonyolítás
  • végellenőrzésen átesett termékek ellenőrzése, dokumentálása
  • selejtanalízis rendszeres elvégzése
  • PPF , PPAP dokumentációk készítése

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • ISO/TS 16949:2009 minőségirányítási szabvány ismerete
  • termelő cégnél, minőségirányítás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődésben levő multinacionális munkahely
  • folyamatos fejlődési lehetőség

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu