www.cvonline.hu

Minőségirányítási csoportvezető

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Feladatok

  • Felel a vállalat telephelyének ISO 9001, ISO 13485 minőségirányítási rendszerének működéséért
  • Szakmailag irányítja és felügyeli a minőségellenőrök munkáját
  • Biztosítja a termék- és folyamatminőséget
  • Auditokra való felkészítésben részt vesz
  • Problémamegoldásban,ill.  reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatokat ellátja
  • Dokumentációk napra kész állapotát biztosítja
  • Napi szinten tart kapcsolatot a minőségirányítási vezetővel

Elvárások

  • Legalább középfokú minőségirányítási végzettség
  • Legalább 1-2 éves minőségirányítási rendszer működtetésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Textiliparban szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott személyiség

Jelentkezés módja: az alábbi e-mail címre küldött fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő