www.cvonline.hu

Minőségirányítási csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.07.
Hirdetés azonosító: 859636

Nemzetközi, német hátterű partnercégünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező kollégát Minőségirányítási Csoportvezető munkakörbe.

Feladatok:

- Minőségtervezési feladatok támogatása új termék, alkatrész bevezetések során.
- Első minta vizsgálatok végrehajtása.
- A termékek minősége szempontjából kritikus paraméterek (CTQ) kidolgozása és felügyelete.
- Minőségi reklamációk kivizsgálása és kezelése.
- Minőségszervezet és KB-U érdekeinek képviselete, gyáron, cégcsoporton belül, vevőknél és beszállítóknál.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) végzettség
- Vezetői tapasztalat.
- Legalább 5-7 éves járműipari tapasztalat.
- Minőségirányítási rendszerek ismerete.
- Minőségügyi módszerek és technikák gyakorlati ismerete.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelv ismerete előny).

Amit kínálunk:

- Modern, egyedülálló munkakörnyezet egy nemzetközi vállalatnál
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Nyelvtanulási lehetőség
- Attraktív juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a