Minőségirányítási csoportvezető (vevői oldal) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1498)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1036347

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (diploma)
  • Autóipari beszállítónál vagy járműgyártónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (PPAP, SPC, 8D, 5Why)
  • Lean módszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, emellett német nyelvismeret előny
  • Erős szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyaló, együttműködő és meggyőző készség

Feladatok:

  • Vevői minőségügyi csoport (6 fő) irányítása, szakmai vezetése
  • Belső és külső reklamációk nyomon követése
  • 8D riportok szakmai felülvizsgálata
  • Eszkalált vevői reklamációk kezelése és vevői kapcsolattartás
  • Részvétel a vevői auditokon
  • Minőségügyi mutatók javítása
  • Projektekben történő közreműködés
  • Riportok, prezentációk készítése, dokumentálás
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a társgyárakkal, a menedzsmenttel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-1498-as referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -