www.cvonline.hu

Minőségirányítási csoportvezető (Veszprém)

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Német tulajdonban lévő, műanyagiparban tevékenykedő Veszprém megyei megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségirányítási csoportvezető munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Felel a vállalat minőségbiztosítási rendszerének működéséért
  • Szakmailag irányítja a végellenőrök, minőségbiztosítási mérnökök munkáját
  • Biztosítja a termék- és folyamatminőséget
  • Auditokra való felkészítést végzi
  • Problémamegoldásban való aktív részvétel
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatokat ellátja
  • Dokumentációk napra kész állapotát biztosítja
  • Napi szinten tart kapcsolatot a német anyacéggel, vevőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony német vagy angol nyelvtudás
  • Legalább 4-5 éves minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő