www.cvonline.hu

Minőségirányítási Csoport Vezető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1026942

Gumiipari termékeket gyártó német tulajdonban levő multinacionális partnerünk részére keresünk Minőségügyi csoport vezető kollégát a Kecskeméti gyáregységükbe.

Feladatok:

- Az üzem minőségirányítási csapatának szakmai irányítása
- Minőségügyi/fejlesztési dokumentációk kezelése, utasításokban rögzített folyamatok felügyelete
- Minőségügyi célok, fejlesztési folyamatok bevezetése, monitorozása
- Fejlesztési pontokban történő beavatkozása és a minőségügyi területének folyamatos fejlesztése (PDCA)
- Vevői és beszállítói minőségügyi területét érintő folyamatok teljes körű kezelése
- Külső- belső auditok teljes körű lebonyolítása
- Új termékek bevezetésének koordinálása
- Mérő eszközök/tárgyi eszközök felügyelete, beszerzése, kapacitás optimalizálása, fejlesztése

Elvárások:

- Minőségirányítási mérnök vagy gépipari mérnök végzettség
- Min. 4 éves minőségirányítási területen eltöltött tapasztalat
- ANGOL nyelv tárgyalóképes ismerete
- Magas felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Kiváló szervező, irányító, analitikus készség
- Problémamegoldó és együttműködési készség

Előny:
- 1-2 éves csoport vagy projekt vezetési gyakorlat minőségirányítási területen
- Lean vagy Six Sigma végzettség illetve hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján