www.cvonline.hu

Minőségirányítási auditor

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.

Tanúsítási irodájára

minőségirányítási auditor

munkatársakat keres

Rólunk:

Az ÉMI Nonprofit Kft. Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari jóváhagyó, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek megfelelőség igazolásában. Szakértői és tanácsadói tevékenységével támogatja az építési szakterület résztvevőit. Vizsgálatokkal, kísérletek elvégzésével és tanulmányok készítésével segíti az építőipari vállalkozásokat az építőipari termék- vagy technológia fejlesztésében, közreműködik szakmai szabályozások és hatósági intézkedések előkészítésében.

Tevékenység: építési termékek terméktanúsítási eljárása során végzendő üzemi gyártásellenőrzés felülvizsgálati (auditori) feladatok ellátása

Feladatok:

A lefolytatandó tanúsítási eljárások során:

  • az építőanyaggyártó cégek üzemi gyártásellenőrzési dokumentációjának felülvizsgálata és értékelése,
  • helyszíni auditok lefolytatása a gyártóüzemekben, és ennek dokumentálása,
  • a benyújtott helyesbítések ellenőrzése és értékelése.

Elvárások:

  • építő/építészmérnök, épületgépész mérnök vagy vegyész/vegyészmérnök felsőfokú végzettség,
  • minőségirányítási auditori képzettség és gyakorlat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság, alkalmazkodóképesség, stressztűrőképesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office ismeret,
  • magas szintű kommunikációs készség (írásban és szóban egyaránt),
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • építőanyagok vizsgálati/szakértési/gyártástechnológiai ismerete,
  • szakmérnöki végzettség, gyakorlat a tartószerkezetek, szigetelőanyagok, fémtermékek, útépítési termékek, építéskémiai termékek tekintetében,
  • az építési termékekre vonatkozó jogszabályok (Építési termékrendelet (CPR),
    275/2013. (VII.16.) kormányrendelet, stb.) ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: sokrétű, érdekes feladatok,
  • Magyarország vezető építőipari vállalatának csapatában történő munkavégzés,
  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; béren kívüli juttatások,
  • Külföldi és hazai utazások,
  • Rugalmas munkaidő
  • Kedvező béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helyszíne:

  • Szentendre (folyamatos nemzetközi és hazai helyszíni szemlék)

Foglalkoztatás módja:

  • Munkaviszonyban történő határozatlan idejű munkaszerződéssel, teljes munkaidőben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy "Minőségirányítási auditor" jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Bővebb információért kérjük, látogasson el honlapunkra: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol