www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

Cégünkről

Vállalatunk több éve a hazai édesipar egyik meghatározó szereplője.
Az évtizedes szakmai tapasztalat, a folyamatos innováció és a jól kiépített kereskedelmi rendszer révén több ezer tonna kekszet és linzert juttatunk el több milliónyi háztartásba.

A megbízható minőség és a szolíd árszínvonal miatt sokak számára szinte fogalommá vált. Erre az alapra építünk, hagyományos termékeink megújításával és számos igazi újdonsággal.

 Cégünk új kollégát keres

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI osztályára

ASSZISZTENSI feladatok ellátására.

A jelentkezés feltételei:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Jó elemző- és megfigyelő készség

Szakmai önéletrajzokat – bizonyítvány másolatokkal együtt – 2014. május 31-ig az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő