www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1292 napja lejárt

17 éve sikeresen működő, szerves kémiai kutatás-fejlesztésre és gyógyszerhatóanyag-gyártásra fókuszáló, elsősorban exportra termelő vegyipari cég IX. kerületi telephelyére

 munkatársat keres azonnal belépéssel.

Főbb feladatok:

  • GMP és ISO9001 szabvány elvárásainak megfelelő dokumentumkezelés
  • dokumentumok kiadása, nyilvántartása
  • adatrögzítés
  • sokszorosítás
  • adatgyűjtés
  • általános adminisztratív/irodai feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magas szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • vegyésztechnikusi, B.Sc. vegyész, vegyész, bio- vagy környezetmérnök végzettség
  • minőségirányítás területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvismeret

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • kiemelt béren kívüli juttatási rendszer

Munkaidő, munkarend:

  • teljes munkaidő, általános munkarend

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen vagy a +36-1-357-6527 fax számon “asszisztens” megjelöléssel.”

Jelentkezési határidő: 2014. január 10.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Az interjúkat a január 6-i héten kezdjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő