www.cvonline.hu

Minőségirányítási asszisztens

  • A hirdetés 224 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszerlogisztikával foglalkozó,
német logisztikai cég keres

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

A műszaki és minőségirányítási vezető által koordinált, a szállítmányozási és raktározási tevékenység alatt a minőségirányítási rendszer által előírt irányelvekhez kapcsolódó:

  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • az ügyintézési-, reklamációs- és üzemeltetési folyamatok betartása,
  • ügyfelekkel kapcsolattartás,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, depókkal, fuvarozó alvállalkozókkal,
  • a műszaki és minőségirányítási vezető napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • alapfokú nyelvtudás: német és / vagy angol
  • magas szintű felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló és precíz munkavégzés, határidők betartása, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • cafeteria
  • fejlődési lehetőség egy nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoportnál
  • jó hangulatú, modern munkahely

Munkavégzés helye: Alsónémedi, Budapest határától kb. 5 km-re

Jelentkezéseket - magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzzal – a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német