www.cvonline.hu

Minőségirányítási Asszisztens/ Gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 996838

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk számára keresünk angolul folyékonyan beszélő mérnöki vagy IT érdeklődésű Minőségirányítási Asszisztenst/ Gyakornokot.

Feladatok:

- Minőségirányítási vezető munkájának napi szintű támogatása
- Adatrögzítés, nyilvántartások kezelése
- Magyar és angol nyelvű jelentések összeállítása
- Projekttámogatás
- Irodai adminisztráció
- Egyéb asszisztensi ad- hoc feladatok ellátása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
- MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete
- Stabil középfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs képesség
- Precíz, megbízható, elkötelezett és dinamikus személyiség
- ISO 9001 szabvány ismeret vagy honlap szerkesztési ismeret előnyt jelent

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a