www.cvonline.hu

Minőségirányítási asszisztens diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 826698

Nagypontosságú precíziós forgácsolt gépalkatrészek, készülékek gyártásával foglalkozó győri partnerünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • minőségirányítási technikák működtetésében való aktív részvétel
  • statisztikák készítése
  • minőségügyi vezető munkájának napi támogatása
  • általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • legalább középfokú, műszaki területen szerzett végzettség (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk!)
  • rajzolvasási és gyártástechnológiai ismeretek
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • aktív, folyamatos munkavégzés
  • innovatív személyiség
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni.
Jelentkezni lehet: E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a +36-20/6655-710 telefonszámon.