www.cvonline.hu
Minőségibiztosítási és Folyamat Specialista (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 512557
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Problem jegyek minőségének biztosítása, megoldásuk koordinálása

 - Rendszeres teljesítményjelentések, riportok   készítése

 - LEAD Problem Manager feladatok ellátása

 - Optimalizálási lehetőségek beazonosítása, folyamatos szolgáltatásfejlesztés elősegítés

 - Üzleti teljesítménymutatók (KPI) képzése, mérése, elemzése

 - Telefonkonferenciák szervezése és vezetése az ügyfél és technikai szakértők részvételével

 - Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Magabiztos középfokú német nyelvtudás

 - Analitikus gondolkodásmód

 - Jó kommunikációs készségek, önálló és magabiztos fellépés

 - Kezdeményező készség

 - Megbízhatóság, flexibilitás

 - MS Excel & MS Powerpoint, MS Excel Macro ismerete

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

 - Fiatal és dinamikus csapat

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

„állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77192

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs