www.cvonline.hu

Minőségi rendszer auditor (Ref.szám: NB-1104)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 887820

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Auditor képesítés
  • Minőségügyi területen szerzett szakképesítés
  • Ismeretek a minőségügyi módszerek és technikák területén
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat - min. 2 év
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Német nyelvtudás

Feladatok:

  • A minőség-előtervezési folyamat lefektetése új projektek esetében
  • Belső rendszer auditterv elkészítése
  • Auditok időben való megszervezése, lebonyolítása és kiértékelése, szükség esetén ismétlődő auditok elvégzése
  • Belső folyamat- és eljárás auditok szervezése, audittervek elkészítése az illetékes részlegekkel együtt, auditok szakmai felügyelete
  • Minőségügyi kézikönyv és eljárások készítésében közreműködés
  • A gyár új dolgozói részére oktatás a minőségbiztosítási rendszerünk működéséről
  • Belső auditorok képzése
  • Kapcsolattartás a külső audit szervezetekkel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1104-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő