www.cvonline.hu

Minőségellenőrző/QC laborasszisztens

  • A hirdetés 182 napja lejárt

Multinacionális gyógyszerhatóanyag-gyártó vállalat budapesti, X. kerületi telephelyre keres azonnali kezdéssel

Minőségellenőrző/QC laborasszisztenseket

Főbb feladatok:

  • alapanyag,  gyártásközi minták és végtermékek vizsgálata HPLC-vel,
  • alapanyag, gyártásközi- és végtermék minõsítéséhez, vizsgálatához alkalmazott módszerek validálásában való részvétel,
  • laboratóriumi hibakivizsgálásokban való részvétel,
  • adminisztrációs tevékenység GMP környezetben,
  • a dokumentációs rendszer kiépítésében, fejlesztésében és karbantartásában való részvétel.

Elvárások:

  • vegyésztechnikusi végzettség,
  • műszakbeosztás alapján, napi 12 óra, (megszakítás nélküli munkarend),
  • műszeres analitikában való jártasság (HPLC, fotometria),
  • klasszikus analitikai ismeretek,
  • GMP ismeret, megbízhatóság,
  • jó dokumentációs készség.

Előnyt jelent:

  • többéves gyógyszeripari gyakorlat ,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • kommunikációs szintű angolnyelv ismeret,

Ajánlatunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • napi kihívások a minőségellenőrzés területén,
  • hosszútávú munkavégzés,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • jó kollektíva.

Potenciális jelentkezőket felvételi beszélgetésre hívjuk be!

Jelentkezés: 2016. július 15-ig önéletrajzzal a lenti e-mail címen.
Kérjük, pályázatában tüntesse fel bérigényét is !

Pályakezdő vegyésztechnikusok jelentkezését is várjuk !
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő