www.cvonline.hu

Minőségellenőrző mérnök

  • A hirdetés 960 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Sajóbábonyi telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Alapanyag Minőségellenőrző Osztály

 munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatai:

  • A sajóbábonyi telephely minőségellenőrző laboratóriumának vezetése
  • Alapanyag minőségellenőrző osztály analitikai kémiai és mikrobiológiai vizsgálatainak irányítása valamint, oltóanyag gyártási feladatok felügyelete.
  • Nagyműszeres analitikai rendszerek kezelése (HPLC, GC)
  • Vizsgálati minták minősítése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése, dokumentációk karbantartása
  • Hazai és külföldi hatósági inspekciók, vevői auditok előkészítése
  • SOP-k, kezelési utasítások készítése
  • Közreműködés hatósági kérdések megválaszolásában
  • Üzemekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • MSc vegyész/vegyészmérnök/biomérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret, szakfordítói képesítés
  • PhD fokozat
  • Gyógyszeripari, analitikai vagy minőségellenőrzési tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2014.07.21-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Sajóbábony
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő