www.cvonline.hu

Minőségellenőrző mérnök

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Alapanyag Minőségellenőrző Osztály

 munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatai:

  • Alapanyag minőségellenőrző osztály analitikai kémiai vizsgálatainak felügyelete
  • Nagyműszeres analitikai rendszerek kezelése (HPLC, GC)
  • Vizsgálati minták minősítése
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése, dokumentációk karbantartása
  • Hazai és külföldi hatósági inspekciók, vevői auditok előkészítése
  • SOP-k, kezelési utasítások készítése
  • Közreműködés hatósági kérdések megválaszolásában
  • Üzemekkel való szoros kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • MSc vegyész/vegyészmérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvismeret, szakfordítói képesítés
  • PhD fokozat
  • Gyógyszeripari, analitikai kutatás-fejlesztési vagy minőségellenőrzési tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal 2014.07.21-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol