www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐRZŐ ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS (6670)

  • A hirdetés 854 napja lejárt

Minőség ellenőrző adminisztrációs munkatársat keresünk Csóti telephellyel rendelkező logisztikai partnercégünkhöz!

Elvárások:
- Érettségi bizonyítvány
- Angol és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Pápa környékbeli lakhely

Munkarend:
Napi 8 óra (07:00-16:30)

Bérezés:
- Br. 750 Ft/óra
- Próbaidő letelte után útiköltség térítés

Munkavégzés helye:
- Csót

- Hétköznap 09:00 - 15:00 óráig a 88/560-363 telefonszámon vagy
- E-mail cím megjelenítése e-mail címen

Egyéb hasonló állások Önnek
Kisvállalati tanácsadó - Dunakeszi

UniCredit Bank Hungary Zrt.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kele...
Dunakeszi

Prémium banki tanácsadó - Bécsi út

Budapest

Könyvelő

Randstad Hungary Kft.

Teljes körű könyvelő pozícióba keresünk munkatá...