www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐRZŐ ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS (6670)

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Minőség ellenőrző adminisztrációs munkatársat keresünk Csóti telephellyel rendelkező logisztikai partnercégünkhöz!

Elvárások:
- Érettségi bizonyítvány
- Angol és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Pápa környékbeli lakhely

Munkarend:
Napi 8 óra (07:00-16:30)

Bérezés:
- Br. 750 Ft/óra
- Próbaidő letelte után útiköltség térítés

Munkavégzés helye:
- Csót

- Hétköznap 09:00 - 15:00 óráig a 88/560-363 telefonszámon vagy
- E-mail cím megjelenítése e-mail címen

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...