www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési Vezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1109087
lejárt

Minőségellenőrzési vezetőt keresünk multinacionális gyógyszeripari gyártópartnerünk számára. A vezető legfőbb feladatai lesznek a gyáregység területén egységes minőségellenőrzési rendszer működésének irányítása a minőségbiztosítási szabályok szerint. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot kínál.

A minőségellenőrzési vezető legfőbb feladatai lesznek:

  • a telephely minőségellenőrzési szervezetének fejlesztése és irányítása
  • vizsgáló laborok működési feltételeinek megteremtése, a laborok minőségi vizsgálatainak felügyelete
  • GMP elvek maradéktalan megvalósítása a laborokban
  • gyógyszerkönyvi követések felügyelete
  • saját gyártású és vásárolt anyagok minőségi rendszereinek elkészítse
  • vizsgálati utasítások készíttetése, anyagok stabilitásával és gyártások validálásával kapcsolatos vizsgálatok végrehajtásának felügyelete
  • munkaköri és területi oktatások végrehajtásának felügyelete
  • vizsgálati módszerek fejlesztésének, karbantartásának szervezése
  • a szervezet éves célkitűzéseinek meghatározása és az ehhez szükséges erőforrások koordinálása

  A legfőbb elvárások:

  • vegyész/vegyészmérnök/biomérnök/gyógyszerész végzettség
  • 7 év gyógyszeripari minőségellenőrzési gyakorlat
  • min. 2 év vezetői tapasztalat
  • kémiai technológiai és műszeres analitikai módszerek ismerete
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • szervező és irányítókészség, döntéshozatal, precizitás, kommunikációs készség, problémamegoldás

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, Önéletrajza feltöltésével jelentkezhet!