www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1024605
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy nemzetközileg tevékenykedő vezető vállalat, a gázszolgáltatás területén használt készülékek fejlesztésében és gyártásában. Ipari és háztartási nyomásszabályozó gyártó üzletáguk részére – amely részben sorozatgyártás keretében mintegy 200.000 darab készüléket gyárt évente – keresünk nagykanizsai telephelyükre

MINŐSÉGELLENŐRZÉSI VEZETŐ

munkatársat

Feladatköre magába foglalja egy kis 5 fős csapat irányítását és részben az ő operatív közreműködésével az idegen áru átvétel, a gyártásközi ellenőrzés és a végellenőrzés minőségbiztosításának professzionális kialakítását a következő területeken:
  • Nyomásos alumíniumöntés, szabályozóház-gyártásához,
  • Alkatrészgyártás CNC-gépekkel,
  • Széria végszerelés tesztelő és vizsgáló berendezésekkel,
  • Egyedi és kisszériás ipari szabályozó gyártás és gázmérő hitelesítő labor
Ezeken a területeken a minőségbiztosítás mellett az alábbi feladatokat is el kell látni:
  • Belső auditok a munkatársakkal,
  • Külső auditok a beszállítóknál és alvállalkozóknál,
  • Folyamatos fejlesztés minőségi problémák esetén,
  • Felelős a belföldi és nemzetközi engedélyeztetésekért,
  • Vevői auditok vezetése, ezeken való részvétel és beszámoló közvetlenül az ügyvezetésnek.
Erre a tevékenységre megbízónk egy vállalati szinten gondolkodó munkatársat vár, aki saját magával, a munkatársaival és a vállalattal szemben magas minőségi követelményeket állít, megköveteli azokat, és teljesíti a következő feltételeket:
  • 3-5 évig egy hasonló pozícióban dolgozott,
  • Alapvégzettségként megfelelő műszaki képzettséggel rendelkezik,
  • Gyakorlatias és jó vezetői képességekkel rendelkezik, hogy akár ellenkező vélemények esetén is kitartson álláspontja mellett
  • Folyékonyan beszél németül és/vagy angolul
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Várjuk írásos pályázatát referenciák megadásával.
A feladatnak megfelelő és megegyezés tárgyát képező bérezés mellett a cég cafeteria rendszert, üzemi konyhát és cégérdekeket figyelembe vevő továbbképzést kínál, mint pl. Hitelesítőhely vezető helyettes.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk mind magyar, mind német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC