www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési munkatárs

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során, nyíltan és őszintén kommunikáljunk velük értékes és elismert szakértőként tekintve rájuk.
Az Erste Bank magyarországi cégcsoportja 1997 óta tagja az osztrák Erste Group-nak, Kelet-Közép Európa egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójának, amely több mint 50 000 munkavállalójával 17 millió ügyfelet szolgál ki.
Az Erste Bank Hungary Zrt. a magyar bankpiac meghatározó szereplője, mérlegfőösszege szerint a második helyet foglalja el.
Leányvállalataival karöltve a pénzügyi szolgáltatások teljes skáláját lefedi. Tehetséges, képzett és lelkes munkatársaink segítségével testreszabott pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk minden ügyfélszegmens számára.

Erste Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • A szegmens szabályozási folyamatának (előkészítés, véleményeztetés, jóváhagyás, határidők figyelemmel kísérése, publikálás) koordinálása, felügyelete.
  • Az érvényben levő szabályzatok, azok hatályának nyomon követése, aktualizálása, külső szabályozók, belső ellenőrzési kritériumok illetve a mindenkori hatályos „Szabályozás rendje” utasításnak történő megfeleltetése.
  • A szabályzatok tartalmi struktúrájának fentiek szerint történő át,- illetve kialakítása.
  • Együttműködés a szabályozási folyamatban résztvevőkkel.
  • A szegmenshez kapcsolódó termékek, folyamatok változásának nyomon követése, erről szükség szerint a bankárok tájékoztatása.
  • Szabályzatok naprakészen tartása.
  • Részvétel az egyes folyamatokhoz kapcsolódó oktatási tevékenységben.
  • Javaslattétel a szabályozási, ellenőrzési folyamatok javítására a működési tapasztalatok alapján.
  • Folyamatokhoz tartozó minőségellenőrzési feladatok elvégzése.
  • A minőség ellenőrzéshez tartozó kontrollok definiálása, működtetése.
  • Együttműködés az ellenőrzési folyamatokban résztvevő társterületekkel.
  • Ellenőrzésekhez kapcsolódó riportok készítése.

Mit várunk?
Szakmai elvárások:

  • Minimum 3 éves banki tapasztalat;
  • Banki folyamatok és a kapcsolódó banki szervezet ismerete;
  • Banki szabályozásban szerzett gyakorlat;
  • Irodai alkalmazások (MS Office) készségszintű ismerete;
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete.

Személyiségbeli elvárások:

  • Kereszt-funkcionális gondolkodásmód;
  • Megbízhatóság, diszkréció, felelősségtudat, problémamegoldó gondolkodás;
  • Pontosság, precizitás;
  • Kiváló együttműködési képesség;
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség;
  • Terhelhetőség;
  • Proaktivitás, folyamat szemlélet;
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás;
  • Stressz-tűrő képesség;
  • Gyors tanulási készség.

Mit kínálunk?

  • A bank minden munkatársa pályázhat a pozícióra, amennyiben megfelel a pályázati feltételeknek, és a pályázat kiírását megelőző egy éven belül nem nyert el pozíciót belső pályázat során, valamint legalább 1 éve munkaviszonyban áll a Bankkal.

Állás adatai

Állás azonosító: 2443
Pozíció pontos megnevezés: Minőségellenőrzési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Private & Premium Banking
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2015.09.30.

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrierportálunkon keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő