www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési Munkatárs

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó társaságunk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A minőség- és környezetirányítási rendszer (ISO 9001, ISO 14001) szabályainak követése és fejlesztésükben való részvétel
  • Minőségellenőrzés (műanyag és fém félkész- és késztermékek, idegenáru)
  • Javító intézkedések végrehajtásának ellenőrzése
  • Jelentések készítése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi és/vagy műanyag- és fémfeldolgozó ipari gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • A bejárás 40 km-es körzetben saját buszjáratunkkal megoldott

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő