www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési csoportvezető

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Feladatai:

  • Minőségellenőrző vizsgálatok felügyelete, tervezése;
  • Minőségellenőrzési csoport vezetése;
  • Vizsgálati minták minősítése, hibakivizsgálások lefolytatása;
  • Műszerek kezelése, rendszergazdai feladatok ellátása;
  • Minőségellenőrzési dokumentációk készítése, dokumentációk karbantartása;
  • Hazai és külföldi hatósági inspekciók, vevői auditok előkészítése azokon való aktív részvétel;
  • SOP-k, kezelési utasítások készítése;
  • Közreműködés hatósági, vevői kérdések megválaszolásában;
  • Társ szervezeti egységekkel való szoros kapcsolattartás.

Elvárás

  • Vegyész MSc vagy vegyészmérnök MSc végzettség
  • Több éves laborvezetői vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

Értékelt kvalitások

  • Analitikai szakmérnöki végzettség, PhD fokozat
  • Angol szakfordítói képesítés

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Debrecen
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol