www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési csoportvezető

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 981155

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe: .
Feladatok:

  • gyártásközi - és késztermék minőségellenőrzésének koordinálása,
  • a hibátlan munkavégzés elősegítése, minőségi elvárások betartatása,
  • jogszabályok és belső szabályzatok betartása és betartatása,
  • minőségirányítási és környezetvédelmi előírások betartása,
  • a tervek és ellenőrzési irányelvek javításában és frissítésében történő részvétel,
  • vizsgálati dokumentációk elkészítése, nyilvántartása,
  • 4-5 fős minőségellenőri csapat munkájának irányítása.

Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség,
  • hasonló területen: minőségellenőrzés, illetve gyártási területen szerzett tapasztalat,
  • ISO 9001:2008 Minőségbiztosítási rendszer ismerete,
  • angol nyelvismeret főleg írásban,
  • önálló és pontos munkavégzés,
  • megbízható, agilis, terhelhető személyiség,
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság,
  • vezetői képességek.

Juttatások:

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség,
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu