www.cvonline.hu

Minőségellenőrzés Vezető [ST-HMEV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.25.
Hirdetés azonosító: 874111

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk, egy nemzetközi hátterű, Magyarországon nagy hagyományokkal rendelkező gyógyszergyár, melynek megbízásából Minőségellenőrzési vezető pozícióba keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Értékeli az adatokat, és gondoskodik arról, hogy a szükséges vizsgálatokat kétséget kizáróan elvégezzék
- Jóváhagyja a specifikációkat, a mintavételi eljárásokat, ellenőrzési módszereket, illetve egyéb minőségellenőrzési folyamatokat
- Felállítja, fejleszti, és ellenőrzi a vállalati minőségellenőrzési rendszer szabályait
- Véleményt nyilvánít a cég minőségi követelményeivel kapcsolatos rövid és hosszú távú terveivel kapcsolatban
- Jóváhagyja vagy visszautasítja a vásárolt segédanyagokat, alapanyagokat, csomagolási anyagokat
- jóváhagyja vagy visszautasítja a gyártásközi termékeket, az intermediereket, a késztermékeket, a vizsgálati készítményekhez tartozó vásárolt segédanyagokat, alapanyagokat, csomagolási anyagokat
- jóváhagyja vagy visszautasítja a gyártásközi termékeket, intermediereket, a késztermékeke, ellenőrizve ezen anyagok/ termékek/ minták tárolását, kezelését, vizsgálatát és vizsgálatainak eredményeit
- Biztosítja a vizsgálati módszerek validálását
- Biztosítja, hogy az osztály működéséhez szükséges oktatások megtörténjenek, valamint, hogy az oktatások a szükségleteknek megfeleljenek
- Ellenőrzi az ellenőrzése alá tartozó épület és berendezések karbantartását
- Folyamatosan fejleszti és karbantartja a minőségellenőrzési rendszereket
- Biztosítja, hogy a gyártás a GMP előírásainak megfelelően történjen
- Biztosítja, hogy a legfontosabb gyártási és ellenőrzési folyamatok validálva legyenek, az aktuális termelési feltételek és gyártási tételekhez.

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma (élettudományok/biomérnök, gyógyszerész vagy vegyészmérnöki végzettség)
- 4-5 éves vezetői tapasztalat gyógyszeripari minőségellenőrzési területen
- Kommunikációképes angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Kiváló vezetői készségek
- Kiváló kommunikációs- és szervező készség
- Határozottság
- Jó problémamegoldó képesség
- Pontosság, precizitás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió