www.cvonline.hu

Minőségellenőrzés vezető - QC manager

  • A hirdetés 830 napja lejárt
  • Feladata a vállalat minőségellenőrzési szervezet vezetése a gödöllői és az üllői telephelyeken . A GMP-nek és a Kedrion csoport minőségbiztosítási és minőségellenőrzési szabványának megfelelően ellenőrzi és koordinálja a vállalat minőségellenőrzési tevékenységért. Feladata a cég kábítószer és méregfelelőseként, az ellenőrző és a hatóság felé a jelentési kötelezettségének eleget tenni.

A munkakör konkrét feladatai részletesen

  • Jóváhagyja vagy visszautasítja a vásárolt segédanyagokat, alapanyagokat , csomagolási anyagokat,  a gyártásközi termékeket, az intermediereket,  a késztermékeket, a vizsgálati készítményekhez tartozó vásárolt segédanyagokat, alapanyagokat , csomagolási anyagokat,  a gyártásközi termékeket, intermediereket,  a késztermékeket, ellenőrizve ezen anyagok/ termékek/ minták tárolását, kezelését, vizsgálatát és vizsgálatainak eredményeit.
  • Értékeli az adatokat, és gondoskodik arról, hogy a szükséges vizsgálatokat kétséget kizáróan elvégezzék.
  • Jóváhagyja a specifikációkat, a mintavételi eljárásokat, ellenőrzési módszereket, illetve egyéb minőségellenőrzési folyamatokat.
  • Felállítja, fejleszti, és ellenőrzi a vállalati minőségellenőrzési rendszer szabályait.
  • Véleményt nyílvánít a HUMAN Bioplazma Kft minőségi követelményeivel kapcsolatos rövid és hosszútávú terveivel kapcsolatban.
  • Biztosítja a vizsgálati módszerek validálását.
  • Biztosítja, hogy az osztály működéséhez szükséges oktatások megtörténjenek, valamint, hogy az oktatások a szükségleteknek megfeleljenek.
  • Ellenőrzi az ellenőrzése alá tartozó épület és berendezések karbantartását.
  • Folyamatosa fejleszti és karbantartja a minőségügyellenőrzési  rendszereket.
  • Biztosítja, hogy a gyártás a GMP előírásainak megfelelően történjen.
  • Biztosítja, hogy a legfontosabb gyártási és ellenőrzési folyamatok validálva legyenek, az aktuális termelési feltételek és gyártási tételekhez
  • a minőségellenőrzésben történő bármilyen eltérést, vagy tervezett változást a felelős személy engedélyével hajtható végre

Elvárások:

  • büntetlen előélet;
  • egészségügyi alkalmasság a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint;
  • élettudományok területén szerzett végzettség előny az orvosi vagy gyógyszerészi végzettség
  • pontosság, precizitás
  • min. 5 éves vezetői tapasztalat

 Juttatások:

  • versenyképes juttatási csomag
  • nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • cafeteria