www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐRI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1320 napja lejárt

Snackgyártásban vezető szerepet betöltő cég

 MINŐSÉGELLENŐRI MUNKATÁRSAT KERES

azonnali munkakezdéssel

Elvárások:

  • Érettségi, (előny élelmiszeripari végzettség vagy gyakorlat)

Feladatok:

  • Beérkező alapanyag minőségi átvétele
  • Félkész és késztermék ellenőrzése
  • Higiéniai ellenőrzés
  • IFS auditokra való felkészülés
  • Minőségügyi dokumentumok naprakész töltése

Munkaidő: 12 órás műszak

Fizetés: Jó kereseti lehetőség (alapbér+ pótlék)

Munkahelyre céges autóbusz biztosított Páty, Biatorbágy, Zsámbék, Mány, Bicske területeiről.

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő