www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 996814
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Felelősségi kör:
  • A termeléshez szükséges minőségügyi dokumentáció kiadása, sorozatszámok meghatározása
  • A minőségügyi tervek karbantartása a termeléssel és minőségügyi mérnökökkel együttműködve
  • A termelési tevékenységek és az ennek eredményeként létrejövő termékminőség folyamatos ellenőrzése beleértve a végátvételt is, felelősség a vevőnek küldött termék jó minőségéért.
  • Bejövő-áru ellenőrzés
  • Kitöltött minőségügyi dokumentáció ellenőrzése és lezárása
  • Megfelelőségi nyilatkozatok (CoC) elkészítése (csak Components területen)
  • Nem-megfelelőségi jegyzőkönyv (NCR) kiállítása minőségi probléma esetén (hibabejelentő, NCN rendszer kezelése)
  • A nem-megfelelőségek esetén a döntéshez szükséges mérések és különféle elemzések elvégzése
  • A javított darabok minőségének ellenőrzése
  • Vevői kéréseknek megfelelően dokumentációs csomag összeállítása a kiküldésre váró késztermékekhez.
  • Selejtezési és minőségügyi hibás termékek anyagmozgatása a termelési területen található „mrb” tárolókba
  • Részvétel minőségügyi folyamatokat és a minőségügyi dokumentációt fejlesztő projektekben a minőségügyi mérnökök irányításával
  • Termékminőséggel kapcsolatos termelési auditok lebonyolítása
  • Aktivan részt vesz a gyár által szervezett és előirt KEM (Környezet, Egészség és munkavédelem) oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja az KEM szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár KEM osztályának
  • Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről munkahelyi vezetőjét vagy a gyár KEM osztályát
  • Egyéb, e munkaköri leírásban nem szereplő feladatok ellátása, amivel a közvetlen munkahelyi vezetője szóban vagy írásban megbízza

Döntési kör:
  • Előzetes rendelkezés a nem-megfelelő termék további sorsáról
  • Rendelkezés a javított termék minőségének elfogadhatóságáról

Jelentési kötelezettség:
  • Gyártási nem-megfelelelőségek jelentése a felelős minőségügyi mérnöknek
  • Bejövő áruval kapcsolatos problémák jelentése a felelős minőségügyi mérnöknek

Elvárások:

  • Tanulmányok: minimum műszaki szakmunkás végzettség,
  • Tapasztalat: minimum 2-3 éves minőségellenőrzési területen szerzett vagy méréstechnikai tapasztalat
  • Kompetenciák: középszintű számítástechnikai ismeret (MS Office alapismeret)
  • Készségek: dinamikus, jó kommunikációs készség, csapatjátékos, képes rangsorolni, hatékony és gyors döntéshozatal

Előnyt jelent:

  • Gyárban szerzett tapasztalat
  • Műszaki szakközépiskolai érettségi, vagy technikum előnyt jelent
  • Autocad ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges busz (Budapest - Pest megye)
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon Link megjelenítésekövetően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.