www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 994887
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzésével foglalkozó nemzetközi partnercégünk részére keresünk munkatársat minőségellenőr pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Nyomtatott áramkörök vizuális ellenőrzése
  • Meghatározott folyamatok betartása
  • A berendezések felelősséggel történő használata

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • 3 műszak vállalása
  • MS Office alapismeret
  • Munkavédelmi eszközök használata

A munkavégzés helye: Budapest, IX.kerület

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz feltöltésével.