www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 498 napja lejárt

A Mitsuba kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek hosszú távon. A folyamatos tanulás, és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa.  Évi kétszeri bónusz, törzsgárda jutalom, cafeteria, helyi és távolsági bérlettámogatás, vállalati rendezvények és tréningek tartoznak a juttatások körébe. Csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióra:

Főbb Feladatok:

  • Gépipari alkatrészek/termékek minőségellenőrzése
  • Összeszerelési folyamat minőségi felügyelete

Elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Minimum alapfokú angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Műszaki rajzolvasás - alapfeltétel
  • Rugalmas, terhelhető, felelősségteljes személyiség
  • Német nyelvtudás illetve minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Részletes szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázatokhoz!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Kapcsolattartó személy:

Klonka Júlia
Személyzeti és Adminisztrációs Vezető

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő