www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 592 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az elkészült munkadarabok vizuális ellenőrzése

  • Minőségi hibák kiszűrése

  • A megfelelő dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Jó látás és színlátás

  • Többműszakos vagy állandó éjszakás munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Egyéb információ:

  • Jelentkezőket várunk Veszprém és környékéről továbbá Székesfehérvárról is

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Minőségellenőr” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy jelentkezzen a 22/510-230-as telefonszámon.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő