www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 985236
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális, autóipari és elektronikai termémékek ellenőrzésével, bevizsgálásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat betanított minőségellenőr munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Elektronikai termékek vizsgálata, hibajavítás
  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Mechanikai megmunkálás
  • Minőségi mutatók ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok, dokumentációk pontos elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos és napi 8 órás munkavégzés vállalása
  • Esetenként hétvégi munkavégzés
  • Monotónia tűrés, precizitás
  • Önálló, precíz személyiség
  • Színtévesztés kizáró ok!
  • B kategóriás jogosítvány és saját személygépkocsi

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Teljes állás
  • Bérezés: br. 900 Ft/ó + Műszakpótlékok, 8000 Ft/hó Erzsébet utalvány

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a Link megjelenítése honlap címen vagy a E-mail cím megjelenítése email címen önéletrajz megküldésével.