www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 966897
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk Minőségellenőr munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Mikroszkópos ellenőrzések végrehajtása
  • Dokumentáció elkészítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos elvégzése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Műszaki vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Feladatorientált precíz munkavégzés
  • Önálló, precíz személyiség
  • Jogosítvány és saját gépjármű
  • Színtévesztés kizáró ok!

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900,-Ft/óra
  • 30%-os műszakpótlék 18-06 óra között
  • 8000,-Ft/hó Erzsébet utalvány

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon keresztül lehet!