www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Helytállsz az áruk minőségi ellenőrzésében? Pontosan és precízen dolgozol?
Amennyiben magadra ismertél, jelentkezz a logisztika terén világszinten elismert nemzetközi partnerünk csapatába az alábbi pozícióba:

Leendő munkatárs feladatai:

  • Bejövő és kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Selejtes termékek kezelése
  • Adatok összegyűjtése, jelentések készítése
  • Munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, monotónia tűrés
  • Számítógépes ismeret (alapfok)

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias hangulat
  • Korszerű munkakörnyezet

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye Biatorbágy
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot biztosítunk Budapestről (Köki, Népliget, Boráros tér, Kosztolányi tér stb.) és Tatabányáról!
  • Három műszakos munkarend

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/2521411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő