www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Dinamikus csapatunkba keresünk minőségellenőr munkatársat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Az Oerlikon Eldim- erős autóipari, szerszám és általános ipari pozíciójával- része az Oerlikon  Surface Solution Systems-nek, mely globálisan technológiai vezető szerepet tölt  be a félvezetők gyártásában és az adattároló iparban. Folyamatos innovációs megoldásainkkal hozzájárulunk az új technológiák fejlesztéséhez.

Feladatok:

-Gyártásközi ellenőrzés

-Mérések dokumentálása, adminisztráció

Elvárások:

-Szakirányú technikusi vagy szakmunkás
 végzettség

-Műszaki rajz olvasása, Mérőeszközök
 használatának ismerete

-2- 3 éves gépgyártás területén szerzett      tapasztalat
-Minőségbiztosítási előírások ismerete
-Pontos, precíz munkavégzés
-Számítógépes alapismeretek

Előny:

-Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
-Lojalitás
-Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

-Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
-Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai
 fejlődési lehetőség

-Versenyképes javadalmazási csomag

Jelentkezni Magyar nyelvű önéletrajzzal a megadott email címen lehet.

Oerlikon Eldim (HU) Kft. Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő