www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 956077

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Szállítandó egységek minősítése (ill. újraminősítése) mintavételezéses módszerrel
  • Folyamatellenőrzés végrehajtása
  • Zárolások, feloldások végrehajtása nem megfelelő minőség esetén
  • Biztonságtechnikai vizsgálatok elvégzése
  • Az ellenőrzések során feltárt problémákról, hibákról az előírt úton és módon való vissszajelzés, a bevezetett akciók ellenőrzése
  • Javító javaslatok megtétele
  • Vezetőitől kapott feladat, megbízás végrehajtása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok előírásainak és a vállalatnál érvényben lévő szabályok betartása és betartatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógép kezelői ismeretek
  • Áttekintési képesség
  • Átfogó látásmód
  • Terhelhetőség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: