www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 715 napja lejárt

A Manz Hungary Kft. a világ egyik vezető technológiai szolgáltató / high-tech berendezéseket gyártó cégének, a német Manz AG-nak a magyarországi leányvállalata. Az automatizálásban, a robottechnika és a képernyőfeldolgozás terén igényes megoldásokkal kiemelkedő nevet vívtunk ki magunknak.

Dinamikus fejlődésünk eredményeként keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Fémipari félkész és késztermékek minőségének ellenőrzése.

  • Idegenáru ellenőrzése.

  • A gyártmányok végellenőrzése, kiszállításra való jóváhagyása.

  • Gyártásközi ellenőrzés/szúrópróbaszerű vizsgálatok végrehajtása a termelésben.

  • Az elvégzett vizsgálatok dokumentálása meghatározott módon a minőségügyi rendszerben, egyéb minőségügyi bizonylatok kezelése.

  • Nem megfelelő termékek elkülönítése, javításának felügyelete.

  • Hibastatisztikák készítése, megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség

  • Min. 3 év fémipar területen (hegesztés, forgácsolás) szerzett szakmai tapasztalat

  • Mérőeszközök magabiztos használata

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Pontosság, precizitás

  • Minőségi munkavégzés

  • Megbízhatóság

Előny

  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

  • Alapszintű német vagy angol nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Minőségellenőr" megjelöléssel.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő