www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 954462
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális, autóipari és elektronikai termémékek ellenőrzésével, bevizsgálásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat minőségellenőr munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Mikroszkópos vizsgálatok végrehajtása
  • Minőségi mutatók ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok, dokumentációk pontos elvégzése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Műszaki vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Feladatorientált precíz munkavégzés
  • Önálló, precíz személyiség
  • Színtévesztés kizáró ok!

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés (órabér, különböző pótlékok)
  • Erzsébet utalvány
  • Bejelentett munkaviszony
  • Multinacionális, rendezett munkakörnyezet

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a Link megjelenítése honlap címen vagy a E-mail cím megjelenítése email címen önéletrajz megküldésével.